Portugalské víno Agri-Roncão Vinícola, Lda na eshopu vína z Portugalska

Agri-Roncão Vinícola, Lda

Rodinné vinařství Agri-Roncão bylo založeno v roce 2001 za účelem výroby vín vysoké kvality. Má sídlo u městečka Alijo, 8 km od Pinhao, v srdci slavné portugalské oblasti Douro. Vinařství vlastní 40 ha vinohradů v Quinta da Levandeira do Roncão ve vinařské oblasti Douro DOC a 12 ha vinohradů v Quinta de Linhares ve vinařské oblasti Vinho Verde DOC.

Quinta da Levandeira do Roncão

Quinta da Levandeira do Roncão se nachází v srdci řeky Douro. Společnost Agri-Roncão v roce 2001 získala spolu se 40 hektary vinice záviděníhodnou zásobou starých portských vín. Po důkladné restrukturalizaci vinice a vinařství, která byla dokončena v roce 2005, začíná v roce 2006 výrobu prvních vín Douro DOC a portských vín pod značkami DR a Quinta da Levandeira the Roncão. Výroba vysoce kvalitních vín je výsledkem pečlivého výběru hroznů pocházejících výhradně z Quinta da Levandeira a perfektní kombinace nejmodernější i tradiční technologie výroby vín. Převládajícími odrůdami jsou Touriga Nacional, Tinta Roriz, Touriga Franca a Tinta Barroca.

Quinta de Linhares

Quinta de Linhares se nachází ve vinařské oblasti Vinho Verde, podoblasti Sousa, v Penafiel. Na celkové ploše 12 ha se zde vyrábí Vinho Verde pod značkou Quinta de Linhares. Vinařská oblast Vinho Verde se nachází na severozápadě země. Zeměpisná poloha, podnebí, půda, původní odrůdy vinné révy a dokonce i některé socioekonomické faktory zaručují typičnost a svěžest bílých vín vyráběných v této oblasti. Dominantními odrůdami jsou Loureiro, Avesso, Azal a Arinto.

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
X