Aveleda

Rodinný podnik Aveleda (1870) rízený jednotlivými pokoleními rodiny Guedes, se behem posledních trí staletí venuje výrobe jakostních vín a staré brandy.
Aveleda je jedním z nejvetších portugalských výrobcu vína v oblasti Vinho Verde, kde má klícové postavení na trhu vín. Její znacky, mezi které patrí Casal Garcia, Aveleda, Charamba, Follies a Adega Velha, se prodávají ve více než 75 zemí sveta. V prubehu dejin Aveleda získala duveru ke kvalite svých výrobku, což jí prineslo dlouhodobé vztahy s gurmány z celého sveta.

Vína Aveleda

Vína Aveleda se vyrábejí s využitím zkušeností predávaných behem posledních tri staletí z jedné generace na druhou. A proto víno Aveleda i ve 21. století Vás dokáže provést všemi Vašími smysly. Samotný region se nachází v nadmorské výšce 200 až 400 m a stále celí vlivu Atlantského oceánu, díky cemuž 205 ha vinic v Aveleda se nachází v srdci úrodné oblasti Vinho Verde, odkud pochází známé odrudy vína jako napr. Loureiro, Fernão Pires, Alvarinho, Arinto a Trajadura. Behem posledních 15 let byla spolu s restrukturalizací vinic celá filozofie vína Aveleda znovu kompletne prehodnocena.
Aveleda vlastní dve vinarská centra, jedno se nachází ve Valongo do Vouga (Quinta da Aguieira) a druhé v Penafiel (Quinta da Aveleda). Spolecnost Aveleda ve své výrobe využívá moderní stácecí centrum s vysokým stupnem automatizace a s kapacitou 15 až 20 milionu lahví rocne (v souladu s  HACCP, ISO 22000), které se nachází v Penafiel.

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
X