Obrázek vina z portugalska

Quinta Do Ortigão

V srdci regionu Bairrada se nachází Quinta de Ortigão, kde se mísí tradice s novodobou vizí, kterou Justino Sampaio Alegre přenesl již na čtyři generace žijící v naprosté oddanosti světu vína.
Farma je nedílnou součástí rodiny Alegre již od první generace, kdy se produkce vína omezovala pouze na výrobu pro rodinu a přátele.
Odjakživa byl však pro rodinu přední pečlivý výběr a pěstování odrůd, díky kterým získávali velice komplexní vína. Jednalo se o bílé odrůdy Sauvignon, Chardonnay, the Arinto, Bical a Mara Gomes, červené odrůdy založné na odrůdě Bairrada Baga doplněné o tři odrůdy nejvyšší kvality – Touriga Nacional, Tinta Roriz a Cabernet Sauvignon.
Začátkem roku 2001 se rodina Alegre rozhodla vybudovat vlastní vinařskou farmu včetně moderního a dobře vybaveného vinařství. Kapacita vinidikace je nyní více než 500 000 litrů.
Se surovinami výjimečné kvality, špičkovými technologiemi a čtyřmi generacemi know-how se Quinta do Ortigão rychle etablovalo ve vinařském světě a stalo se prestižní destinací v portugalském regionu Bairrada.
Svěží, zelené okolí Quinta do Ortigão poskytuje ideální prostředí pro seznámení se s opravdovým portugalským vinařstvím a portugalskou kulturu.

157 005 006 007 008 009 016 035 036 037 075 078 093

Související produkty

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
X