Portské víno Quinta Vale D. Maria na eshopu vína z Portugalska

Quinta Vale D. Maria

Pocházející ze srdce regionu Douro, podél údolí řeky Rio Torto, historie Quinta Vale D. Maria se drží více než 250 let v rukou jedné rodiny. Zde, vlnitost řeky vytváří mnoho různých slunečních
expozicí a odlišných nadmořských výšek, díky kterým, jen stěží najdeme větší rozmanitost než zde. Cristiano van Zellerova rodina vyrábí unikátní vína v údolí Douro od roku 1620. Jejich vize pro nové Douro a pro výrobu vín, která odrážejí jedinečnost regionu, se objevila v Quinta Vale D. Maria v roce 1996. Tady, 45 hektarů révy produkují 41 různých odrůd hroznů, vysázených na jižních, jihovýchodních, jihozápadních, východních a západních svazích. Některé révy jsou staré 12 let a jiné až 100 let, rozmanitost je nesmírná, takže každá vinice je jedinečná.
Vína z Quinta Vale D. Maria odrážejí autentický charakter Douro a jsou plné osobnosti, nadšení, potěšení, zábavy, spolehlivosti, inovací, lidí a života.
V roce 1996 Cristiano van Zeller vyrobil první víno Quinta Vale D. Maria, pomocí kvašení všech hroznových odrůd dohromady, které byly vybrány z originálních 10 hektarů Quinty. Tyto staré výsadby mají 41 různých odrůd hroznů. Výsledná vína jsou vždy vrstvená, mocná, s velkou elegancí a jemností.

 

Související produkty

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
X