+420 774 869936 info@vinazportugalska.cz Ve žlíbku 1800/77
 • Čeština
 • Hledat
  Košík 
  0
  18+

  Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let

  Výrobci vín

  Vinařské oblasti

  José Maria da Fonseca

  Rodinný podnik José Maria da Fonseca s témer dvousetletou tradicí, pusobící ve vinarství již od roku 1834. Vedí, jak zachovat pamet a prestižní jméno svého zakladatele. I pres to, že se pyšní tím, že je nejstarším výrobcem stolního vína v oblasti Setúbal Moscatel v Portugalsku, José Maria da Fonseca se stále rozvíjí a neustále investuje do výzkumu a výroby, kombinuje nejnovejší know-how s tradicními technologiemi. Príkladem toho je José de Sousa Rosado Fernandes Winery v Reguengos de Monsaraz, Alentejo, kde kvašení vína probíhá dle rímské tradice v hlinené nádobe, nicméne vedle toho se samozrejme využívají i moderní technologie.

  Vynakládají se rovnež penežní prostredky na testování výrobku na nejvyšší mezinárodní úrovni. José Maria da Fonseca urcite znacne prispel ke zvýšení prestiže národních vín. Na témer 650 ha vinic a vinarství jsou využívány ty nejnovejší technologie.

  Krome toho hlavní charakteristickou cinností pro José Maria da Fonseca je velká vášen pro umení vinarské. Tato vášen se po té odráží v jeho emocích, jež José Maria da Fonseca pokaždé sdeluje spotrebitele, když ochutnává nekterá z vín své spolecnosti. José Maria da Fonseca je 100 % rodinný podnik provozovaný už 6 generacemi. V Portugalsku je jedním z vedoucích podniku ve výrobe vína a prodeje stolního a alkoholizovaného vína. 80 % výrobku z cca 650 ha vinic je urceno pro vývoz. Dnes se vína José Maria da Fonseca prodávají ve více než 70 zemích sveta. Vetšina z techto vín jsou velmi populární a považují se za skutecné predstavitele této zeme. Za úspechem José Maria da Fonseca stojí obrovské lidské a materiální investice. V prubehu dejin byla spolecnost schopna zachovávat vzácné dedictví a to i pres to, že se neustále modernizovala a splnovala standarty kvality, jež spotrebitelé ocekávali.

  Do portfolia José Maria da Fonseca spadá více než 30 vysoce kvalitních znacek predstavujících hlavní národní vinarské
  oblasti. Mnohé z nich jsou nyní velmi populární. Z peti hlavních vinarských oblastí Setúbal Peninsula, Alentejo, Douro, Dao
  a Vinhos Verdes získávají hlavne stolní a alkoholizována vína.

  Galerie

  Vína z vinařství

  Moscatel D. Soares Franco Private Collection DOC

  Moscatel D. Soares Franco Private Collection DOC

  Moscatel. 1998
  Víno má hezkou jantarovou barvu. Aroma je intenzivní a vyzrálé, kombinující tony rozinek, pomeranče, medu, fíků, skořice a oříšků. Chuť je ovocná, kulatá a harmonická. Velmi dlouhý závěr.
  Doporučeno k
  Čokoláda
  Dezert
  CENA 563
  ALAMBRE Moscatel de Setúbal

  ALAMBRE Moscatel de Setúbal

  Moscatel. 2010
  Víno má nádhernou barvu zlatého topazu. Ve vůní najdeme aroma sušeného ovoce, karamelu, hrušek, manga. Víno je velice svěží a ovocně. V chuti je cítit nektarinky a sušené meruňky. Má vyváženou kyselin
  Doporučeno k
  Aperitiv
  Dezert
  CENA 268
  DOMINI Tinto

  DOMINI Tinto

  Červené víno. 2013
  Tmavě rubínová barva. Elegantní ovocná vůně, s dotekem fialky, třešně. Plná ovocná chuť s měkkými tříslovinami a příjemnou kyselinkou. Doporučujeme dekantace.
  Doporučeno k
  Červené maso
  Sýry
  CENA 380
  MONTADO Tinto

  MONTADO Tinto

  Červené víno. 2013/2014
  Víno má tmavě červenou barvu. Ve vůni můžete cítit aroma ostružin, švestek, tabáků, květin. Má ovocnou chuť s měkkými tříslovinami. Doporučujeme dekantací.
  Doporučeno k
  Červené maso
  CENA 195
  Více