Visa Master Card Maestro Dinner Club Messenger Ulozenka Ceska Posta DPD Slovenská pošta
+420 774 869936 info@vinazportugalska.cz
Vina z Portugalska
Menu
18+

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let

José Maria da Fonseca

Rodinný podnik José Maria da Fonseca s témer dvousetletou tradicí, pusobící ve vinarství již od roku 1834. Vedí, jak zachovat pamet a prestižní jméno svého zakladatele. I pres to, že se pyšní tím, že je nejstarším výrobcem stolního vína v oblasti Setúbal Moscatel v Portugalsku, José Maria da Fonseca se stále rozvíjí a neustále investuje do výzkumu a výroby, kombinuje nejnovejší know-how s tradicními technologiemi. Príkladem toho je José de Sousa Rosado Fernandes Winery v Reguengos de Monsaraz, Alentejo, kde kvašení vína probíhá dle rímské tradice v hlinené nádobe, nicméne vedle toho se samozrejme využívají i moderní technologie.

Vynakládají se rovnež penežní prostredky na testování výrobku na nejvyšší mezinárodní úrovni. José Maria da Fonseca urcite znacne prispel ke zvýšení prestiže národních vín. Na témer 650 ha vinic a vinarství jsou využívány ty nejnovejší technologie.

Krome toho hlavní charakteristickou cinností pro José Maria da Fonseca je velká vášen pro umení vinarské. Tato vášen se po té odráží v jeho emocích, jež José Maria da Fonseca pokaždé sdeluje spotrebitele, když ochutnává nekterá z vín své spolecnosti. José Maria da Fonseca je 100 % rodinný podnik provozovaný už 6 generacemi. V Portugalsku je jedním z vedoucích podniku ve výrobe vína a prodeje stolního a alkoholizovaného vína. 80 % výrobku z cca 650 ha vinic je urceno pro vývoz. Dnes se vína José Maria da Fonseca prodávají ve více než 70 zemích sveta. Vetšina z techto vín jsou velmi populární a považují se za skutecné predstavitele této zeme. Za úspechem José Maria da Fonseca stojí obrovské lidské a materiální investice. V prubehu dejin byla spolecnost schopna zachovávat vzácné dedictví a to i pres to, že se neustále modernizovala a splnovala standarty kvality, jež spotrebitelé ocekávali.

Do portfolia José Maria da Fonseca spadá více než 30 vysoce kvalitních znacek predstavujících hlavní národní vinarské
oblasti. Mnohé z nich jsou nyní velmi populární. Z peti hlavních vinarských oblastí Setúbal Peninsula, Alentejo, Douro, Dao a Vinhos Verdes získávají hlavne stolní a alkoholizována vína.

Galerie

Vína z vinařství

Moscatel D. Soares Franco Private Collection DOC

Moscatel D. Soares Franco Private Collection DOC

Moscatel. 1998
Víno má hezkou jantarovou barvu. Aroma je intenzivní a vyzrálé, kombinující tony roz...
Doporučeno k
Čokoláda
Dezert
CENA 563
ALAMBRE Moscatel de Setúbal

ALAMBRE Moscatel de Setúbal

Moscatel. 2010
Víno má nádhernou barvu zlatého topazu. Ve vůní najdeme aroma sušeného ovoce, karame...
Doporučeno k
Aperitiv
Dezert
CENA 268
DOMINI Tinto

DOMINI Tinto

Červené víno. 2013
Tmavě rubínová barva. Elegantní ovocná vůně, s dotekem fialky, třešně. Plná ovocná c...
Doporučeno k
Červené maso
Sýry
CENA 380
QUINTA DE CAMARATE Branco Seco

QUINTA DE CAMARATE Branco Seco

Bílé víno. 2014
Má žlutou citrusovou barvu. Jemná ovocná aroma limetky, meruňky, kiwi, ananasu, květ...
Doporučeno k
Mořské plody
Ryba
Cena bez slevy 330
CENA 230
Více