+420 774 869936 info@vinazportugalska.cz Ve žlíbku 1800/77
 • Čeština
 • Hledat
  Košík 
  0
  18+

  Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let

  Výrobci vín

  Vinařské oblasti

  Casa de Santa Vitória

  Casa de Santa Vitória patrí do sdružení spolecností Vila Galé Group company, které se zabývají výrobou a prodejem vín a olivových oleju nejvyšší kvality z regionu Alentejo. Spolecnost byla založena v r. 2002, kdy výsledkem investice do tohoto oboru byla snaha zajistit spolupráci s nejlepšími výrobci z regionu Alentejo.

  Díky k tomu, že se nám naskytla možnost prevzít nejlepší zkušenosti z tohoto oboru, kombinovat pokrocilé moderní technologie s technologiemi tradicními jako napríklad s lisováním vína nohama ci manuálním sberem vinných hroznu, Casa de Santa Vitória muže nabízet vynikající vína. Pro dosažení vynikající kvality vinné révy na vinici rostou odrudy odpovídající profilu konkrétního druhu vína, pricemž je neustále kontrolována kvalita samotných hroznu. Na 127 ha vinic Casa de Santa Vitória rostou ty nejlepší francouzské a portugalské odrudy vinné révy, které zde mají ty nejlepší podmínky nezbytné k dosažení harmonické chuti vína.

  Vinice byla vysazena v roce 2000 a nachází se v regionu Malhada Estate, Santa Vitória v obci Baja. Hned vedle samotné vinice se nachází vinné sklepy, díky cemuž proces výroby vína zacíná ihned po jeho sberu. Krátký casový interval mezi sberem vína a jeho zpracováním se následne velmi pozitivne odráží na kvalite hotového výrobku.

  Vína z vinařství

  SANTA VITÓRIA GRANDE RESERVA

  SANTA VITÓRIA GRANDE RESERVA

  Červené víno. 2014
  Hluboká červená barva. Vůně je intenzivní a elegantní, připomínající zralé bobulové ovoce, s náznaky čokolády, kávy a koření. Květinové tony. Plná, komplexní chuť zralého ovoce, sladkého koření. Jemné třísloviny. Dlouhý a hladký závěr. Zrálo v nových francouzských dubových sudech po dobu 14 měsíců.
  Doporučeno k
  Červené maso
  Sýry
  CENA 525
  SANTA VITÓRIA TOURIGA NACIONAL

  SANTA VITÓRIA TOURIGA NACIONAL

  Červené víno. 2014
  Hluboká tmavě červená, neprůhledná barva. Má intenzivní vůni zralého tmavého ovoce s tóny tabáku, kávy a koření. Plná, komplexní a hladká chuť. Velmi dlouhý závěr. Zrálo v nových francouzských dubových sudech po dobu 14 měsíců.
  Doporučeno k
  Červené maso
  Sýry
  CENA 715
  SANTA VITÓRIA INEVITÁVEL

  SANTA VITÓRIA INEVITÁVEL

  Červené víno. 2015
  Hluboká tmavě červená, neprůhledná barva. Komplexní a intenzivní aroma tmavého lesního ovoce s náznakem mentolu a pikantními tony. Intenzivní, pevná, dobře strukturovaná chuť z dlouho trvajícím závěrem a jemnými tříslovinami. Velmi dlouhý závěr. Zrálo v nových francouzských dubových sudech po dobu 14 měsíců.
  Doporučeno k
  Červené maso
  Sýry
  CENA 900
  VERSÁTIL Tinto BIB 5L

  VERSÁTIL Tinto BIB 5L

  Červené víno. 2016
  Rubínově červená barva s tenkým granátovým okrajem. Aroma je intenzivnější a příjemně nasládlé, připomínající koktejlové třešně, povidla, mléčnou čokoládu a kakaový prášek. Chuť je plnější, hřejivá, nabízející tony sušených švestek, středozemních bylin, borůvek a sladkého koření. Delší aromatický závěr.
  Doporučeno k
  Aperitiv
  Červené maso
  Ryba
  Sýry
  CENA 650
  Více