Obrázek vina z portugalska

Casa de Santa Vitória

Casa de Santa Vitória patrí do sdružení spolecností Vila Galé Group company, které se zabývají výrobou a prodejem vín a olivových oleju nejvyšší kvality z regionu Alentejo. Spolecnost byla založena v r. 2002, kdy výsledkem investice do tohoto oboru byla snaha zajistit spolupráci s nejlepšími výrobci z regionu Alentejo.

Díky k tomu, že se nám naskytla možnost prevzít nejlepší zkušenosti z tohoto oboru, kombinovat pokrocilé moderní technologie s technologiemi tradicními jako napríklad s lisováním vína nohama ci manuálním sberem vinných hroznu, Casa de Santa Vitória muže nabízet vynikající vína.

Pro dosažení vynikající kvality vinné révy na vinici rostou odrudy odpovídající profilu konkrétního druhu vína, pricemž je neustále kontrolována kvalita samotných hroznu. Na 127 ha vinic Casa de Santa Vitória rostou ty nejlepší francouzské a portugalské odrudy vinné révy, které zde mají ty nejlepší podmínky nezbytné k dosažení harmonické chuti vína.

Vinice byla vysazena v roce 2000 a nachází se v regionu Malhada Estate, Santa Vitória v obci Baja. Hned vedle samotné vinice se nachází vinné sklepy, díky cemuž proces výroby vína zacíná ihned po jeho sberu. Krátký casový interval mezi sberem vína a jeho zpracováním se následne velmi pozitivne odráží na kvalite hotového výrobku.

Související produkty

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.
Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
X